Перша тематична лекція «Будуємо справжню європейську державу»

 Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків.

Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни… 

Святослав Вакарчук

        Перше лекційне заняття «Будуємо справжню європейську державу» для першокурсників підготували голова циклової комісії соціально-економічних і гуманітраних дисциплін, викладач історії України Оксана Тарасівна Полиняк,  куратори та класні  керівники навчальних груп першого курсу: Маріанна Куріца, Юрій Чепіль, Галина Пазюк, Ігор Пазюк, Олександра Павлів та Леся Воловчак. Викладачі провели невеличкий екскурс тернистим шляхом України до 27 річниці Незалежності. Наголосили на тому, що варто пам’ятати про світлі та  темні і криваві сторінки історії нашого народу.

  

                           

     Сучасна незалежна Україна є спадкоємицею багатовікового державотворчого досвіду, але досягнула Незалежність лише недавно, 27 років тому. Проте, вже понад 4 роки на українській землі триває гібридна війна з Російською Федерацією. У цій запеклій війні багато синів і дочок України полягли за цілісність нашої держави та наш спокій.

   

  

       Студенти та викладачі вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих воїнів АТО. Висловили сподівання, що дуже скоро в Україні настане МИР.

        Творча група педагогів мала на меті у цікавій формі показати студентській молоді, що Україна – це Європа, бо знаходиться в її центрі. Держава розвивається, опираючись на європейські цінності та досвід. Тому від кожного з нас залежить, якою в майбутньому буде наша країна, адже Україна починається з кожного з нас.