Акція " 16 днів проти насильства"

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. 

У коледжі в рамках акції «16 днів проти насильства», куратори та класні керівники в режимі онлайн провели тематичні виховні бесіди з студентами та учнями. Обговорили питання булінгу в молодіжному середовищі, домашнього насилля й торгівлі людьми та розповіли план дій у випадку виникнення подібних ситуацій, куди звертатися.